sredni sredni sredni sredni sredni sredni sredni
Katalog » LOKALIZATORY GPS GSM BLUETOOTH
WYSZUKIWARKAWybierz kategorię
TELEWIZJA (26)
WYPRZEDAŻ (127)
ARCHIWUM (301)

Producent

Towar dnia
Motorola TLKR T80 EXTREME IPX4 zestaw walizka [2szt.] krótkofalówki PMR bez zezwoleń POLSKA DYSTRYBUCJA
420,00 zł z VAT
341,46 zł netto
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
TRACKIMO MINI - lokalizator GPS / GSM / Wi-Fi - zasięg globalny - rok abonamentu w cenie PROMOCJA! BESTSELLER WYPRZEDAŻ


Dostępność: Wysyłka 24h
Producent: TRACKIMO
CENA: 550,00 zł
600,00 zł
cena netto: 447,15zł
Dostawa od: 0,00 zł
Ilość
Trackimo MINI + abonament roczny
lokalizator GPS/GSM z zasięgiem globalnym

Trackimo™ Mini to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie lokalizujące.

Najmniejsze urządzenie tego typu na rynku!

Urządzenie działa na całym świecie, wskazując lokalizację na aplikacji mobilnej (Android/iPhone).

Trackimo Mini wyposażone jest w moduł Wi-Fi pozwalający również na lokalizację wewnątrz budynków.

Recenzja Trackimo Mini:
https://www.youtube.com/watch?v=-1XsN62QjYo

Trackimo Mini zapewnia nam odpowiednią wiedzę i bezpieczeństwo.

Przykładowe zastosowania lokalizatora:
 • lokalizacja dzieci, młodzieży, osób starszych, turystów
 • lokalizacja aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, łodzi
 • lokalizacja walizki, drona, roweru, instrumentu muzycznego
 • lokalizacja psa, kota, innych zwierząt domowych i dzikich, transporterów zwierzęcych
 • monitoring pracowników, floty, kontenerów, dostaw, sprzętu wypożyczonego

Więcej szczegółowych informacji o zastosowaniach w dalszej części opisów.

ABONAMENT - NAJTAŃSZY W SWOJEJ KLASIE

Trackimo™ to najtańsze urządzenie na rynku, zarówno jeśli chodzi o koszt urządzenia jak i koszt abonamentu. 

W cenie urządzenia otrzymujemy roczny abonament.

Po upływie roku abonament możemy wykupić w cenie 200zł/rok lub 20zł miesięcznie (jeśli potrzebujesz urządzenia tylko okazyjnie).

GLOBALNY ZASIĘG BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Abonament ważny jest globalnie - działa zarówno w Polsce jak i np. w Chinach czy Stanach Zjednoczonych. Nie ma kosztów związanych z roamingiem.

LOKALIZACJA GPS, GSM oraz Wi-Fi

Lokalizator Trackimo Mini wykorzystuje technologię GPS oraz GSM. W przypadku utraty sygnału GPS lokalizacja dzięki sieci komórkowej. Urządzenie działa w sieciach technicznych USSD - nie w zwykłych sieciach GSM. Zapewnia to większy zasięg - często tam gdzie nie działa już telefon, Trackimo Mini działa bezproblemowo.

Trackimo Mini umożliwia również dokładne lokalizowanie w budynku po sieci Wi-Fi.

BEZPIECZEŃSTWO

Karta SIM w urządzeniu nie jest nigdzie rejestrowana - zapewniona jest anonimowość. 

Wszystkie informacje dotyczące Twojego położenia należą wyłącznie do Ciebie.

APLIKACJA MOBILNA ANDROID / IPHONE

Dostęp poprzez przyjazną aplikację mobilna lub przeglądarkę internetową powoduje, że Trackimo™ jest wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Aplikacja dostępna do telefonów iPhone (system operacyjny iOS) oraz telefonów z system operacyjnym Android. 

JAKOŚĆ + WODOODPORNOŚĆ

Trackimo™ to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu.

Silikonowa osłona chroni urządzenie przed deszczem, wilgocią i zabrudzeniem.

ŚLEDZENIE NA BIEŻĄCO

Sygnał GPS i GSM dają gwarancję, że informacja o pozycji urządzenia zawsze będzie bardzo dokładna, a aplikacje mobilne i dostęp WWW umożliwiają ciągłe śledzenie Trackimo.

INTELIGENTNE ALARMY

Alarmy użytkownika to powiadomienia SMS (10 w pakiecie/miesiąc) oraz e-mail. Informują m.in. o: przemieszczeniu się urządzenia, przekroczeniu zdefiniowanej prędkości, wyjściu poza zdefiniowaną strefę, niskim poziomie baterii.

GEO STREFY

Aplikacja pozwala na zdefiniowanie do pięciu stref na dowolnym obszarze na mapie. Po wejściu lub wyjściu ze stref dostaniesz powiadomienie.

PRZYCISK SOS

W nagłych przypadkach można łatwo poprosić o pomoc - wystarczy nacisnąć przycisk SOS. Po jego naciśnięciu osoby, których kontakty dodałeś otrzymają SMS lub e-mail . Wiadomość zawiera dokładną informację o czasie alarmu i położeniu urządzenia.


Zlokalizuj swoich bliskich

Dzięki Trackimo możesz lokalizować bliskie Ci osoby. Zawsze wiesz gdzie są, a kiedy zdarzy się nieprzewidziana sytuacja, mogą łatwo wezwać pomoc korzystając z funkcji SOS.

Zawsze wiesz kiedy Twoje dziecko dotrze do szkoły, młody kierowca przekroczy prędkość lub osoba starsza zgubi drogę do domu.

Lokalizacja dzieci

Każdy rodzic martwi się o swoje dziecko i jego bezpieczeństwo jest dla niego najważniejsze.

Chociaż żyjemy w świecie błyskawicznej komunikacji, czasami smartfon po prostu nie wystarcza, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo .

Najprawdopodobniej siedmiolatek jeszcze nie nosi telefonu ze sobą. Dlatego też Twoim rozwiązaniem jest lokalizator GPS Trackimo.
 
Jak Trackimo może pomóc Ci chronić Twoje dziecko?
 • Wyposaż tornister dziecka w Trackimo, a nie będziesz już martwić się  czy i kiedy Twoja pociecha dotrze do szkoły, na zajęcia czy z powrotem do domu.
 • Jeżeli zostawiasz swojego maluszka pod opieką niani, wystarczy włożyć Trackimo do wózka, a zawsze będziesz wiedzieć czy są na spacerze czy w domu.
 • Zgubienie się dziecka w dużym, zatłoczonym centrum handlowym jest koszmarem każdego rodzica, ale nie musi już być Twoim. Z pomocą Trackimo zawsze wiesz gdzie jest Twoje dziecko.
 • Jedno mrugnięcie wystarczy, aby stracić dziecko wśród tłumów na boisku lub w parku. Z Trackimo nie będziesz musiał się już martwić czy obca osoba nie zaciągnie Twojego dziecka do samochodu.
 • Dla dzieci nie ma nic bardziej ekscytującego, niż karuzele czy zjeżdżalnie. Zanim zdecydujesz się na park rozrywki, upewnij się, że urządzenie Trackimo w kieszeni dziecka jest naładowane i włączone, a w każdym momencie będziesz wiedział, przy której atrakcji się znajduje.
 • Z Trackimo możesz śledzić miejsce pobytu dziecka podczas wycieczek, obozów letnich i imprez szkolnych.
 • Możesz mieć pewność, że starsze dzieci spędzają czas w bezpiecznych miejscach.
Lokalizacja młodzieży

Każdy rodzic martwi się o swoje dziecko bez względu na jego wiek, a nie bez powodu mówi się: „Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot.”

Chociaż żyjemy w świecie błyskawicznej komunikacji, czasami smartfon po prostu nie wystarcza, aby zapewnić rodzicom spokój.

Wystarczy, że bateria w telefonie Twojego nastolatka wyładuje się po długim graniu lub przekieruje Twoją rozmowę na pocztę głosową i się z nim nie skontaktujesz.
 • Dzięki Trackimo możesz mieć pewność, że nastoletnie dzieci spędzają czas w bezpiecznych miejscach.
 • Z Trackimo w plecaku może Twój nastoletni podróżnik udostępniać znajomym swoją pozycje w mediach społecznościowych a Ty zawsze będziesz wiedział gdzie w danym momencie jest .

Pozwolenie na samodzielne prowadzenie samochodu daje Twojemu nastoletniemu dziecku poczucie odpowiedzialności i samodzielności. Jednocześnie powoduje zmartwienie rodzicom, którzy świadomi są zagrożeń , które na dzieci czyhają na drodze. Rodzice z lękiem myślą o rozwijanej prędkości na autostradzie oraz rozproszeniu młodego kierowcy pod wpływem wygłupiających się kolegów. Lokalizator GPS Trackimo jest rozwiązaniem na wypadki samochodowe spowodowane młodymi niedoświadczonymi kierowcami. Bądź spokojny, kiedy pożyczysz samochód swojemu dziecku.
 • Za pomocą inteligentnych alarmów możesz monitorować przekroczenia prędkości samochodu.
 • Przejrzyj trasy jazdy, ustaw GEO-strefy wokół najważniejszych miejsc, takich jak szkoła, dom lub dom kolegi i dowiedz się, kiedy pojazd jest używany poza umówionymi obszarami lub po wyznaczonych godzinach.
Lokalizacja osób starszych

Wiele osób cierpiących na demencje lub Alzheimera zabłądzi w trakcie spaceru lub wyjdzie z domu bez celu.

Większość z nich się odnajdzie w bliskiej odległości od domu, jednak ich bezpieczeństwo nie jest zagwarantowane . Poza tym są sfrustrowani, że nie mogą sobie przypomnieć podstawowych rzeczy.
 
Lokalizator GPS Trackimo pozwala rodzinom czuć się pewnie, wiedząc, że zawsze będą w kontakcie ze starszym rodzicem cierpiącym na schorzenia starcze.
 
W jakich sytuacjach pomoże Ci Trackimo czuć się lepiej
 
 • Z Trackimo masz dostęp do informacji o poruszaniu się rodzica. A jak by się zgubił, łatwo i szybko go odnajdziesz.
 • W aplikacji można wokół dowolnego obszaru tworzyć wirtualne ogrodzenia, tzw. GEO-strefy. Ustaw GEO-strefy wokół najważniejszych miejsc rodzica, takich jak dom, sklep i apteka. Zostaniesz powiadomiony, gdy urządzenie wychodzi poza zdefiniowany obszar.
 • Dzięki Trackimo możesz swojemu rodzicowi pozostawić więcej niezależności w codziennych czynnościach bez tego, że by się ciągle zamartwiać czy trafił z powrotem do domu.

Lokalizacja turystów

Lokalizator GPS Trackimo zapewnia monitorowanie i ochronę bezpieczeństwa przewodników turystycznych i turystów,  pomaga utrzymać zespoły razem i uniknąć zgubienia drogi podczas wędrówki.
 • Wyposaż swój plecak w Trackimo z dowolnym power bankiem a w trakcie dłuższych wędrówek lub zwiedzania ciekawych miejsc, możesz udostępnić swoją aktualną pozycję znajomym w mediach społecznościowych.
 • Przejrzyj trasy podróży, ustaw GEO-strefy wokół miejsc docelowych i pośrednich, i dowiedz się, kiedy turysta dotrze do celu lub wyjdzie z bazy.
 • Jedziesz z rodziną na narty? Włóż Trackimo do kurtki każdego z członków rodziny i zawsze ich na stoku odnajdziesz.
 • Wyposaż każdego turysty z Twojej grupy w Trackimo i nikt Ci się więcej nie zgubi. Z Trackimo będziesz monitorować każdą osobę z grupy w czasie rzeczywistym.
 • W nagłym wypadku, wysłanie sygnału SOS, pomaga zwiększyć skuteczność personelu ratowniczego w dążeniu z pomocą.

Lokalizacja samochodu osobowego

Temat kradzieży samochodów rozpala wyobraźnię kierowców. Nic dziwnego. Trudno o mniej przyjemną niespodziankę, niż nieznalezienie swojego auta w miejscu, gdzie się je uprzednio zaparkowało.
 • Trackimo zamontowane w Twoim pojeździe umożliwi Twoją szybką reakcje w przypadku jego kradzieży.
 • Sygnał GPS i GSM dają gwarancję, że informacja o pozycji samochodu będzie zawsze bardzo dokładna.
 • Alarmy w formie powiadomień SMS oraz e-mail poinformują cię m.in. o przekroczeniu GEO-strefy, o rozpoczęciu ruchu pojazdu lub o przekroczeniu dozwolonej prędkości.
Lokalizacja samochodów dostawczych

Lokalizator GPS Trackimo jest bezcennym urządzeniem do monitoringu Twojego samochodu osobowego, jak i również firmowego. Śledzenie w czasie rzeczywistym z odświeżaniem danych nawet co minutę daje Ci odpowiedzi czy Twój kierowca jeździ zgodnie z rozkładem.
 • Dzięki Trackimo w pojeździe będziesz miał na bieżąco dostęp do informacji, gdzie znajduje się Twój kierowca.
 • Przejrzyj trasy jazdy, ustaw GEO-strefy wokół najważniejszych miejsc, takich jak biuro, magazyn i adres dostarczenia towaru i dowiedz się, czy pojazd jest używany zgodnie z umową.

Lokalizacja motoru, quada

Lokalizator Trackimo wraz z opcjonalnym zasilaczem skutecznie zabezpieczy Twój motor lub quad. W każdym momencie wiesz gdzie jest, a w trakcie ciekawych podróży możesz swoim bliskim udostępniać informację o swojej pozycji.
 • Zostaniesz powiadomiony, gdy Twój motor zacznie się poruszać oraz gdy wyjdzie poza zdefiniowany obszar.
 • Monitorowanie w czasie rzeczywistym umożliwia szybką reakcje w przypadku jego kradzieży.
Lokalizacja łodzi

Lokalizator Trackimo umożliwia ciągłe monitorowanie miejsca pobytu łodzi w dowolnym miejscu i czasie.
 • Monitorowanie prędkości na żywo w km/h lub mph z powiadomieniem o przekroczeniu prędkości i z  dostępem do rocznej historii śledzenia.
 • Możliwość podłączenia wielu urządzeń do jednego konta daję Ci możliwość monitorowania wszystkich Twoich łódek w jednym miejscu.
 • W aplikacji można wokół dowolnego obszaru tworzyć wirtualne ogrodzenia, tzw. GEO-strefy. Zostaniesz powiadomiony, gdy Twoje łódki wpływają lub wypływają z portu.

Lokalizacja walizki

Wakacje, wyjazdy czy podróże służbowe to czas kiedy chcemy być zrelaksowani. Nikt nie chciałby być zaskoczony nagłym zagubieniem bagażu czy stratą torebki podręcznej.
 • Trackimo to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu.
 • Usługa działa na całym świecie, a dostęp do niej masz poprzez aplikacje mobilną i stronę www. Dołączone akcesoria pozwolą ci wykorzystywać je do różnych celów.
 • Możesz zamocować Trackimo do plecaka, torby, włożyć do bagażu. Dzięki temu zawsze będziesz miał wszystko pod kontrolą

Lokalizacja drona

30% właścicieli dronów straciło swoje urządzenie bezpowrotnie, poszukiwania wśród drzew nie powiodło się.  Z roku na rok właściwości tego urządzenia pozwalają by wzbijały się coraz wyżej i by leciały jeszcze dalej. Walka z wiatrem czy zakłócenia radiowe mogą sprawić że stracimy kontakt z naszym dronem. Zabezpiecz się, nie zgub swojego drona!
 • Małe i wodoodporne Trakimo pomoże Ci w tym. Wystarczy zamontować je do drona i gdziekolwiek nie poleci zawsze będzie miał go pod kontrolą.
 • Przejrzyj trasę lotu czy miejsce lądowania, ustaw Geo-strefy i dostaniesz powiadomienie kiedy Twój dron wyjdzie poza dozwolony obszar.

Lokalizacja roweru

Z każdym rokiem zwiększa się liczba skradzionych rowerów. Nie wystarczy już dobry zamek czy gruby łańcuch, by zabezpieczyć swój sprzęt.
 • Dlatego też właściciele rowerów powinni skorzystać z możliwości jakie daje im niewielkie i łatwe w montażu urządzenie Trackimo. Dzięki niemu każdy w każdym miejscu na świecie, wie gdzie jest jego rower.
 • Podziel się ze znajomymi swoją trasą w mediach społecznościowych lub sam ja przeanalizuj i ciesz się swoimi osiągnięciami.
Lokalizacja instrumentu muzycznego

Nie pozwól by kradzież Twojego instrumentu muzycznego zepsuła Twój występ czy Twoją karierę.
 • Trackimo to małe i lekkie urządzenie. Wystarczy włożyć je do futerału czy pokrowca, włączyć aplikację na telefonie czy laptopie i korzystać z możliwości jakie Ci ono daje.
 • Śledzenie swojego instrumentu w czasie rzeczywistym, alarmy zmiany położenia czy przekroczenie wyznaczonej strefy sprawi, że możesz być spokojny o swój instrument.
Lokalizacja psa

Pies jest najczęściej kupowanym zwierzakiem domowym. Niestety nie zawsze jest on posłusznym przyjacielem, zdarza się, że ucieknie, przestraszy się czy zostanie skradziony.
 
Dzięki aplikacji Trackimo właściciele psów mogą szybko odnaleźć i odzyskać  swoich  podopiecznych.
Ustaw Geo-strefy i dostaniesz powiadomienie kiedy Twój pies wyjdzie poza dozwolony obszar.
 
Jak Trackimo może pomóc Ci chronić Twojego psa?
 • Wyposaż swojego psa w lokalizator Trackimo gdy wychodzisz z nim na spacer. Zawsze będziesz wiedzieć gdzie jest, gdy zdarzy się że ucieknie czy zgubi się.
 • Zawody dla Twojego psa mogą być sporymi stresem, uważaj by w nowej sytuacji nie zagubił się. Inteligentne alarmy to powiadomienia SMS oraz e-mail, które poinformują cię m.in. o wyjściu Twojego przyjaciela poza zdefiniowaną przez Ciebie bezpieczną GEO-strefę.
 • Pies champion to duma dla jego Pana, to skarb, o który warto zadbać. Dzięki Trackimo gdziekolwiek z nim nie pojedziesz, zawsze wiesz, gdzie się znajduje.
 • Z Trackimo możesz śledzić miejsce pobytu psa ratownika, biorącego udział w akcji zarówno w mieście, jak i w górach.
 • Jesteś hodowcą? Posiadasz kilka psów? Trackimo umożliwia śledzenie aż do pięciu zwierząt domowych przez wielu użytkowników na jednym koncie.
Lokalizacja kota

Jak Trackimo może pomóc Ci chronić Twojego kota?
 • Wyposaż swojego kota w małe i lekkie urządzenie Trackimo, a zawsze i wszędzie będziesz wiedział gdzie jest.
 • Wybierając się z kotem na wystawę czy konkurs zamontuj w jego transporterze Trackimo.
 • Jedziesz w podróż, a Twój kot zostaje pod opieką kogoś znajomego lub wybiera się z Tobą, warto przymocować Trackimo do jego szelek.
Lokalizacja dużych zwierząt dzikich i domowych

Jak Trackimo może pomóc Ci chronić Twojego dużego przyjaciela?
 • Wyposaż swojego konia w lokalizator Trackimo, a już zawsze będziesz wiedzieć gdzie się znajduje
 • Montując Trackimo do uprzęży konia jesteś bezpieczny puszczając na przejażdżkę swoje dziecko
 • Nieduże urządzenie Trackimo łatwo jest przymocować zwierzętom znajdującym się pod ścisłą ochroną, dzięki niemu możesz mieć wgląd w miejsca przemieszczania się tych zwierząt
Lokalizacja transporterów zwierzęcych

Jak Trackimo może pomóc Ci chronić Twoje urządzenia do transportu zwierząt?
 
 • lokalizator Trackimo wraz z opcjonalnym zasilaczem samochodowym skutecznie zabezpieczy Twoją przyczepę do przewozu zwierząt dużych i małych
 • nieduże urządzenie Trackimo łatwo przymocujesz do transportera dla psa czy kota, pomoże ci to w zlokalizowaniu przyjaciela w przypadku zaginięcia w trakcie transportu czy podróży

Dealerzy samochodowi

Dealerzy samochodowi toczą zaciętą walkę o klienta ofiarując mu cenowe upusty lub dodatkowe akcesoria i wyposażenie w cenie samochodu.  

Są też częstymi celami ataków złodziei samochodowych. Dlatego wyposażenie pojazdów w system monitorowania  GPS daje dealerom samochodów dużo korzyści.
 • Oferując lokalizator GPS w cenie pojazdu wyróżnisz się wśród konkurencji.
 • Poszerzenie oferty akcesoriów u dealera samochodowego. Klient kupujący nowe auto będzie go chciał zabezpieczyć przed kradzieżą.
 • Upsell do flot dealera ofiarując dodatkowe korzyści dla jego biznesu.
 • Skuteczny monitoring swoich zasobów. Natychmiastowa lokalizacja samochodu, który jest potrzebny do testowania.
 • Natychmiastowe wykrycie skradzionego pojazdu.
 • Powiadomienie służb o aktualnej pozycji pojazdu umożliwia jego szybkie odzyskanie.
 • Zniechęcanie złodziei przed kradzieżą pojazdów, umieszczając ostrzeżenie że pojazdy są monitorowane.
 
Zabezpiecz swoje pojazdy w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo w pojazdach swojej floty. Podłącz urządzenie za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez konieczności podpisywania skomplikowanych umów.
Agencje detektywistyczne

Doświadczone agencje detektywistyczne to zespół ludzi, których misją jest zdobywanie rzetelnych informacji na temat śledzonego obiektu. Chcąc pozostać liderem branży detektywistycznej nieprzerwanie należy poszerzać i udoskonalać swoją bazę narzędzi do tego potrzebnych. Dlatego też lokalizator Trackimo jest idealnym rozwiązaniem dla małych i dużych agencji detektywistycznych działającym na terenie całego świata bez dodatkowych opłat roamingowych.
 • Skuteczny monitoring obserwowanego obiektu.
 • Szybkie i sprawne przymocowanie lokalizatora Trackimo za pomocą mocnego magnezu do podwozia czy nadkola śledzonego auta, bez otwierania auta.
 • Hermetyczne urządzenie z wbudowanym power bankiem pozwala na działanie urządzenia do 20 dni przy odświeżaniu pozycji co minutę a jeżeli Ci wystarcza informacja o pozycji raz na dzień, to urządzenie będzie działać bez potrzeby ładowania nawet do 12 miesięcy.
 • Nie ruszając się z biura masz podgląd, gdzie znajduje się śledzony obiekt.
 • Z Trackimo oszczędzasz również na kosztach związanych z użytkowaniem urządzenia za granicą. Trackimo™, jako jedyne, oferuje usługę, która działa na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat roamingowych
 • Bezpieczeństwo Twojego pracownika. W razie nagłego zdarzenia, wypadku czy ataku przez osobę śledzoną przycisk SOS pozwoli na szybkie zawiadomienie biura. Dzięki możliwości precyzyjnej lokalizacji rosną szanse na sprawniejszą interwencję i udzielenie właściwej pomocy.
 • Konfiguracja i zarządzanie możliwe jest zarówno dzięki aplikacji internetowej, jak i mobilnej, a lista funkcji powoduje, że sprawdza się w każdym miejscu i dla każdego pracownika
Zabezpiecz swoje sprzęty w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Przymocuj urządzenie Trackimo w hermetycznym zestawie z wbudowanym power bankiem do śledzonego pojazdu czy innego obiektu.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwom funkcjonalności bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów.
Kontenery i wagony

Transport lądowy, jak i morski wymaga by mniejsze przesyłki były pakowane na kontenery. Przyspiesza to i ułatwia przewożenie towarów w odległe strony świata. Kontener chroni również przewożony ładunek przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi.
 
Chcesz być spokojny o swoją flotę kontenerów i wagonów? Wyposaż je w lokalizator Trackimo w hermetycznym zestawie z opcjonalnym wbudowanym power bankiem i nawet transport płynący kilka tygodni będziesz miał zawsze pod kontrolą.
 • Skuteczny monitoring całej Twojej floty kontenerów. Natychmiastowa lokalizacja gdziekolwiek się znajduje.
 • Z Trackimo oszczędzasz również na kosztach związanych z użytkowaniem urządzenia za granicą. Trackimo™, jako jedyne, oferuje usługę, która działa na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat roamingowych.
 • Wyróżnij się w śród konkurencji i udostępniaj swoim klientom link z aktualną pozycją ich przesyłki.
 • Natychmiastowe wykrycie skradzionego kontenera, śledzenie na bieżąco pomaga sprawdzić czy ładunek płynie wyznaczoną trasą.
 • Powiadomienie służb o aktualnej pozycji Twojego ładunku umożliwia jego szybkie odzyskanie.
Zabezpiecz swoje sprzęty w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Przymocuj urządzenie Trackimo w hermetycznym zestawie z wbudowanym power bankiem w kontenerze.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwom funkcjonalności bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów.
Monitoring dostaw

Firmy są coraz częściej zainteresowane rozwiązaniami umożliwiającymi lepszy kontakt z pracownikiem w terenie, a także związanymi z nadzorem i narzędziami do weryfikacji wykonywania obowiązków służbowych.

Monitorowanie dostaw za pomocą lokalizatora GPS Trackimo zapewni Ci efektywniejsze zarządzanie Twoją firmą i przewagę konkurencyjną.
 • Poznaj dokładną lokalizacje przesyłki czy dostawy i zapewnij swoim klientom dostawę na czas.
 • Wyróżnij się w śród konkurencji i udostępniaj swoim klientom link z aktualną pozycją ich przesyłki.
 • Jeśli dostawy się spóźniają, dowiesz się od razu czy kierowcy stoją w korkach.
 • Zabezpiecz przesyłkę priorytetową o wysokiej wartości.
 • Wygodne i efektywne przypisywanie kolejnych zleceń.
 • Bezpieczeństwo pracownika. W razie wypadku czy awarii można liczyć na szybsze zorganizowanie pomocy i krótszy czas reakcji. Dzięki możliwości precyzyjnej lokalizacji rosną szanse na sprawniejszą interwencję i udzielenie właściwej pomocy medycznej po wypadku.
 • Z Trackimo oszczędzasz również na kosztach związanych z użytkowaniem urządzenia za granicą. Trackimo™, jako jedyne, oferuje usługę, która działa na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat roamingowych
Zabezpiecz swoją przesyłkę w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestrację na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo w pojazdach swoich pracowników lub włóż je do przesyłki.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów.
Monitoring floty

Bez technologii GPS trudno obecnie wyobrazić sobie zarządzanie flotą samochodów. I nie chodzi jedynie o możliwość zlokalizowania pojazdów, ale o znacznie więcej ułatwień w pracy.

Firmy coraz częściej są zainteresowane rozwiązaniami umożliwiającymi lepszy kontakt z pracownikiem w terenie, a także związanymi z nadzorem i narzędziami do weryfikacji wykonywania obowiązków służbowych. To daję nam monitorowanie floty za pomocą lokalizatora GPS Trackimo.
 • Wygodne i efektywne przypisywanie kolejnych zadań.
 • Bezpieczeństwo pracownika. W razie wypadku czy awarii można liczyć na szybsze zorganizowanie pomocy i krótszy czas reakcji. Dzięki możliwości precyzyjnej lokalizacji rosną szanse na sprawniejszą interwencję i udzielenie właściwej pomocy medycznej po wypadku.
 • Bezcenna jest również kwestia bezpieczeństwa pracodawcy. W razie awarii można liczyć na szybsze zorganizowanie naprawy i krótszy czas przestoju uszkodzonego pojazdu.
 • Z Trackimo oszczędzasz również na kosztach związanych z użytkowaniem urządzenia za granicą. Trackimo™, jako jedyne, oferuje usługę, która działa na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat roamingowych
Zabezpiecz swoją flotę w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo w pojazdach swojej floty. Podłącz urządzenie za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów.
Monitoring pracowników

Firmy są coraz częściej zainteresowane rozwiązaniami umożliwiającymi lepszy kontakt z pracownikiem w terenie, a także związanymi z nadzorem i narzędziami do weryfikacji wykonywania obowiązków służbowych. Wszystko to można uzyskać dzięki lokalizatorowi GPS Trackimo.
 • Lokalizacja GPS pracowników ochrony, służb miejskich, kurierów miejskich, dostawców cateringu oraz innych.
 • Wygodne i efektywne przypisywanie kolejnych zadań.
 • Bezpieczeństwo pracownika. W razie wypadku czy awarii można liczyć na szybsze zorganizowanie pomocy i krótszy czas reakcji. Dzięki możliwości precyzyjnej lokalizacji rosną szanse na sprawniejszą interwencję i udzielenie właściwej pomocy.
Zacznij kontrolę swoich pracowników w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo w pojazdach swoich pracowników lub wyposaż ich uniformy. Podłącz urządzenie do pojazdu za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez konieczności podpisywania skomplikowanych umów.
Sklepy i Kliniki Weterynaryjne

Prowadzisz sklep z artykułami zwierzęcymi? Dbasz o swoich podopiecznych w klinice weterynaryjnej?

Coraz więcej właścicieli psów martwi się o bezpieczeństwo swojego przyjaciela, dlatego tez poszukują rozwiązań pomagającym im w monitorowaniu go wychodząc z nim na spacer czy zostawiając go np. w hotelu dla zwierząt. Dlatego też w Twojej ofercie nie może zabraknąć urządzenia Trackimo.
 • Lekkie i małe urządzenie łatwo klient może zamontować do obroży psa.
 • Trackimo możesz sprzedać hodowcy posiadającemu więcej niż jednego zwierzaka, będzie on mógł podłączyć wiele urządzeń do jednego konta oraz dać dostęp dowolnej liczbie użytkowników.
 • Natychmiastowe wykrycie miejsca pobytu zwierzaka, jego transportera czy przyczepy, którą podróżuje.
 • Pracownik kliniki weterynaryjnej, która wyprowadza swoich pacjentów na spacer może być pewien o bezpieczeństwo swojego podopiecznego.
 • Właściciel kliniki weterynaryjnej może prowadzić sprzedaż urządzenia lokalizującego Trackimo.
 • Korzystajcie ze specjalnie stworzonej dla monitorowania zwierząt aplikacji FIND MY PET.
Zobacz jak łatwe w użytkowaniu jest Trackimo, wystarczą trzy kroki by Twój klient cieszył się z nowego urządzenia:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub na komórce. Korzystaj ze specjalnej aplikacji stworzonej Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym  zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo do obroży, transportera czy przyczepy przewożącej zwierzaka. Podłącz urządzenie za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez konieczności podpisywania skomplikowanych umów.
Wypożyczalnie samochodowe

Prowadzisz wypożyczalnię samochodów? Martwisz się o swoje pojazdy? Zastanawiasz się, czy ktoś odda auto na czas by kolejny klient mógł je wypożyczyć? Obawiasz się kradzieży pojazdów? 
Trackimo jest rozwiązaniem dla Ciebie!
 
Dzięki niewielkiemu urządzeniu Trackimo, które łatwo zamontujesz w każdym samochodzie możesz być spokojny o swoje pojazdy. W każdej chwili masz nad nimi kontrolę. Śledzenie w czasie rzeczywistym, alarmy zmiany położenia czy przekroczenia wyznaczonej strefy, pomoże Ci dbać o bezpieczeństwo Twoich samochodów.
 • Skuteczny monitoring Twojej floty. Natychmiastowa lokalizacja samochodu, który jest wypożyczony.
 • Klient będzie spokojnie korzystał z samochodu, który ma dodatkowy monitoring, nie będzie się martwił zostawiając go w miejscu niestrzeżonym.
 • Natychmiastowe wykrycie skradzionego pojazdu.
 • Powiadomienie służb o aktualnej pozycji pojazdu umożliwia jego szybkie odzyskanie.
 • Zniechęcanie złodziei przed kradzieżą pojazdów, umieszczając ostrzeżenie, że pojazdy są monitorowane.
 
Zabezpiecz swoje pojazdy w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo w pojazdach swojej floty. Podłącz urządzenie za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez konieczności podpisywania skomplikowanych umów.
Wypożyczalnie sprzętu sportowego i wodnego

Prowadzenie wypożyczalni sprzętu sportowego czy wodnego wymaga od właściciela i pracowników sporego nakładu pracy w zakresie dbałości o sprzęt i jego bezpieczeństwo. Wymaga również dużych nakładów finansowych. Łódka, skuter czy narty to sprzęty, których jakość jest bardzo ważna dla bezpieczeństw osób wypożyczających.
 
Chcesz poczuć się spokojnie wiedząc gdzie znajduje się Twój wartościowy sprzęt? Dzięki Trackimo w każdej chwili masz nad nim kontrolę. Śledzenie w czasie rzeczywistym, alarmy zmiany położenia i przekroczenia wyznaczonej strefy pomogą Ci dbać o bezpieczeństwo sprzętu, jak i klientów.
 • Skuteczny monitoring całej Twojej bazy sprzętowej. Natychmiastowa lokalizacja łódki czy skutera, który zostały wypożyczony.
 • Wygodne i efektywne przypisywanie kolejnych zadań.
 • Natychmiastowe wykrycie skradzionego sprzętu.
 • Powiadomienie służb o aktualnej pozycji sprzętu umożliwia jego szybkie odzyskanie.
 • Zniechęcanie złodziei przed kradzieżą sprzętu z wypożyczalni, umieszczając ostrzeżenie o ich monitoringu
Zabezpiecz swój sprzęt w trzech prostych krokach:
 • Aktywuj urządzenie Trackimo poprzez jego rejestracje na naszej stronie www lub w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Urządzenie Trackimo jest wyposażone w kartę SIM z bezpłatnym serwisem GSM na pierwszy rok, czym zaoszczędzasz sobie kłopotów z przeszukiwaniem ofert i podpisywaniem umowy z operatorem komórkowym. W procesie aktywacji urządzenia nie jest potrzebna karta kredytowa tylko wpisanie prawidłowego adresu e-mail .
 • Zamontuj urządzenie Trackimo w urządzeniach ze swojej wypożyczalni. Podłącz urządzenie za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego.
 • Ciesz się użytkowaniem przyjaznego systemu z mnóstwem funkcjonalności bez konieczności podpisywania skomplikowanych umów.
 
Specyfikacja Trackimo Mini:
 • Czas pracy baterii: do 3 dni
 • Wodoszczelność: IP65
 • Możliwości montażu: magnes, smycz, rzep
 • Aplikacja mobilna dla telefonów z Android/iOS
 • Wysokość 39 mm
 • Szerokość 39 mm
 • Głębokość 12 mm


Gwarancja 24 miesiące

Zawartość zestawu:
 • lokalizator GPS/GSM Trackimo Mini
 • bezpłatna transmisja danych (abonament) 12 miesięcy
 • akumulator
 • kabel do ładowania
 • smycz
Dokumentacja:
 • polska instrukcja obsługi
 • deklaracja CE
 • dowód zakupu (paragon/faktura VAT)
Informujemy, że zgodnie z art 115 par 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych kopiowanie niniejszego opisu produktu w celach osiągnięcia korzyści majątkowej podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

e-mail
Galeria
Dodaj Komentarz
Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Koszyk
Twój koszyk jest pusty


ZAMÓW TELEFONICZNIE
42 671 98 07        512 093 509


ZAMÓW E-MAILEM


ODBIERZ OSOBIŚCIE
BRUKOWA 16, ŁÓDŹ
PON-PT 9-17, SOB 9-14Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni

Ostatnio oglądane

Najczęściej oglądane

Najczęściej kupowane
© KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.